Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 10 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | 80cm 90cm100cm 110cm 120cm 130cm 140cm 150cm |
| Collar | O-Neck |
| Clothing Length | regular |
| Pattern Type | Solid |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Material | POLYESTER |
| Style | sporty |
| Department Name | Children |
| Brand Name | Kate s Dream |
| Age Range | 4-6Y |
| Tops Type | TEES |
| Season | Autumn |
| Origin | Mainland China |
| Gender | unisex |
| Item Type | tops |
| CN | Guangdong |
| Children's T-Shirts | Solid Color Warm Tops |
| Boys Girls Tshirts Clothes | Round Neck Long Sleeve Base Shirt |
Instock
There are no reviews yet.