Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | COTTON |
| Style | Casual, cartoon |
| Brand Name | PAW PATROL |
| Age Range | 14+ |
| CN | Fujian |
| Season | all seasons |
| Origin | Mainland China, China |
| Gender | unisex |
| product brand | Paw Patrol |
| Element | Chase, Skye, Rocky, Rubble, Marshall |
| Cup lid material | Polypropylene (pp) |
| Cup body material | PC |
| With rope handle | With rope handle |
| Capacity | 400ml 560ml |
| size 1 | 400ml 17x6CM |
| size 2 | 560ml 23x6CM |
Instock
There are no reviews yet.