Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.468 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 28 × 2 cm |
| whether full opening | No |
| Thickness | Standard |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Closure Type | Pullover |
| Model Number | KJ1C4474A |
| Sleeve Style | regular |
| Collar | Hooded |
| Pattern Type | HEART |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Material | POLYESTER |
| Style | fashion |
| Age Range | 7-13Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn |
| Gender | girls |
| Item Type | sets |
| Department Name | Children |
Instock
There are no reviews yet.