Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | F19904 |
| Pattern Type | Animal |
| Material | COTTON, POLY |
| Department Name | Children |
| Brand Name | bonkawoo |
| Item Type | sock |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Origin | Mainland China |
| Gender | unisex |
| pattern | Cartoon |
| Children socks material | Combed cotton |
| colour | ED cute dog |
| Product category | Children socks |
| Packaging form | 5 pairs/ bags |
| Barrel height | Short cylinder |
| Size | S M L XL XS |
| thickness | Thin style |
| Bone-free craft | Imitation boneless |
| Suitable for age group | 0-12Years |
| Children's sock technology | Mesh |
| Main fabric composition | Cotton |
| Applicable gender | Unisex/both sexes |
| Children's socks category | Plain socks |
| element | Cartoon |
| Children's sock size | 0-12Years |
| Seasonal | Summer, spring |
| Children socks function | Breathable and sweat-absorbing |
Instock
There are no reviews yet.