Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 2 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | European and American style |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Decoration | PATTERN, Scale |
| Model Number | E-024, Girls Scale Leggings |
| Item Type | Ankle-length |
| Pant Style | pencil pants |
| Pattern Type | |
| Waist Type | MID |
| Fit Type | SKINNY, Skinny |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Material | POLYESTER, SPANDEX |
| Department Name | Children |
| Brand Name | Elancoloze |
| Age Range | 4-6Y |
| Season | Autumn, Spring, Summer, Autumn |
| Origin | Mainland China |
| Gender | girls |
| CN | Jiangsu |
| Color | Purple, rose red, Blue, Green, Red, Gold, Silver |
| Size | 100cm, 110cm, 120cm, 130cm, 140cm, 150cm |
| Suit Age | 2-10years old |
Instock
There are no reviews yet.