Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 1 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Closure Type | Single Breasted |
| Outerwear Type | vest |
| Model Number | 1892 |
| Sleeve Style | regular |
| Collar | Turn-down Collar |
| Pattern Type | Geometric |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Style | fashion |
| Brand Name | sumioon |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | FOUR SEASONS |
| Gender | Boys |
| Item Type | sets |
| Department Name | Children |
| kids boys clothing set | boys casual clothes 2022 |
| boys suits set formal dress | toddler boys fall clothes |
| toddler boy outfits | children clothing sets boys |
| boys cotton clothes | boys 2 piece outfits |
| infant kids boy two piece set | boys brand clothing |
| boys wedding suits kids | christmas boys toddler outfit |
| boys long sleeve set | little boys clothing outfits |
| boys designer clothes | autumn boys clothing set |
| boys winter clothes set | gentleman set for boys |
| boys formal dress | boys suspender outfit |
Instock
There are no reviews yet.