Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | LKP2622 |
| Collar | O-Neck |
| Clothing Length | regular |
| Pattern Type | |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Material | ModaL |
| Style | fashion |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | tops |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Department Name | Children |
| Season | Spring & Autumn |
| Tops Type | TEES |
| Gender | unisex |
| Sleeve | Long Sleeve |
| Type | Kids t shirt, Baby Girl Tops, Boys Clothes |
Instock
There are no reviews yet.