Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Pattern Type | |
| Model Number | Children Boys Underwear |
| Material | COTTON, 95% Cotton, 5% Spandex |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Gender | Boys |
| Item Type | Panties |
| Age Range | MATERNITY, 12+y, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Department Name | Children |
| Season | FOUR SEASONS |
| Fabric | cotton |
| Type | Children Underwear Panty |
Instock
There are no reviews yet.