Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 10 cm |
| Clothing Length | regular |
| Pattern Type | Cartoon |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Material | COTTON |
| Style | Casual |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | tops |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Department Name | Children |
| Season | Spring & Autumn |
| Tops Type | TEES |
| Gender | unisex |
Instock
There are no reviews yet.