Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 8 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Closure Type | Drawstring |
| Fit Type | LOOSE |
| Waist Type | MID |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual, Newborn Baby Shorts |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Item Type | shorts |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Gender | Boys |
| Department Name | Children |
| Pants type | Shorts |
| Age | 12Month-5Yrs |
Instock
There are no reviews yet.