Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 5 cm |
| Closure Type | zipper |
| whether full opening | Yes |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Thickness | heavyweight, Thicken |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | 6999 |
| Collar | O-Neck |
| Clothing Length | regular |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Fabric Type | SATIN |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Style | fashion |
| Brand Name | Rainbow Angel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Winter |
| Gender | unisex |
| Age Range | 7-12Y |
| Department Name | Children |
| Outerwear Type | JACKETS |
| Item Type | Outerwear & Coats |
| Pattern | Animal, Solid color, Cartoon |
| Product category | Children's coat/jacket |
| Suitable for height | 80-130cm |
| Type of liner | Polyester fiber liner |
| Ingredients | Cotton |
| Fabric name | Cotton |
| Closed Style | Zipper shirt |
| Main fabric composition | Nylon/nylon |
| Suitable for the season | Spring, Autumn, Winter |
| Sleeve length | Long sleeves |
Instock
There are no reviews yet.