Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Craft of Weaving | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | COTTON |
| Brand Name | PAW PATROL |
| Age Range | 14+ |
| CN | Fujian |
| Season | all seasons |
| Origin | Mainland China |
| Gender | unisex |
| Capacity | 400 ml |
| Applicable to festivals | Christmas Birthday Valentine's Day Children's Day Gifts, Halloween chri |
| style | Anime cartoon cute casual |
| For people | Child Children Kids women men couple, boys girls students Baby |
| Product Category | Water cup water glass Plastic cup Straw cup sippy cup |
| product brand | PAW Patrol |
| pattern | Chase Skye |
Instock
There are no reviews yet.