Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 24 × 3 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Collar | V-Neck |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Closure Type | Single Button |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | Bamboo fiber |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Season | Summer |
| Gender | baby unisex |
| Item Type | rompers |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.