Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.236 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | Baby Romper |
| Material Composition | Polyester |
| Collar | Square Collar |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Closure Type | Covered Button |
| Pattern Type | |
| Material | POLYESTER |
| Brand Name | lioraitiin |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Origin | Mainland China |
| Season | Summer |
| Gender | baby unisex |
| Item Type | rompers |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.