Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | MIL0715 |
| Collar | O-Neck |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | COTTON |
| Style | Active |
| Brand Name | MILANCEL |
| Origin | Mainland China |
| Gender | baby unisex |
| Item Type | Bodysuits |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Department Name | baby |
| Season | Spring & Autumn |
| Color | pink;white ; grey |
| Lable Size | 66;73;80;90; |
| Age | 6m;9m;12m;2t; |
Instock
There are no reviews yet.