Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 2 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | baby clothes sets |
| Material Composition | 100%Cotton |
| Collar | O-Neck |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Closure Type | Covered Button |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | COTTON |
| Department Name | baby |
| Brand Name | Fetchmous |
| Item Type | rompers |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| CN | Fujian |
| Season | FOUR SEASONS |
| Origin | Mainland China |
| Gender | baby unisex |
Instock
There are no reviews yet.