Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Material | COTTON |
| Model Number | baby socks |
| Style | Casual |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material Composition | cotton |
| Department Name | baby |
| Item Type | sock |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Origin | Mainland China |
| Gender | baby unisex |
| pattern | Solid colors, cartoons |
| Children's socks material | Cotton |
| Color 1 | Rice white egg yolk, rice white brown duck |
| Color 2 | rice white frog duck, rice white little yellow dog, rice white rabbit |
| Product Category | Children socks |
| Barrel height | Ultra short tube (ship socks) |
| thickness | secondary |
| No | Doll invisible socks |
| Suitable for ages | Infants and toddlers (1~3 years old, 80~100cm) |
| Children socks technology | Jacquard |
| Main fabric composition | Cotton |
| Applicable gender | Unisex / Unisex |
| Is there a follow-up | Yes, |
| Listed Year season | Spring of 2021 |
| Children socks category | Ordinary socks |
| element | cute cartoon |
| appropriate season | Summer, spring, autumn |
| Children socks function | Breathable, invisible, sweat-absorbent |
Instock
There are no reviews yet.