Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.125 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | Pants |
| Material Composition | cotton blend |
| Style | Casual |
| Closure Type | Drawstring |
| Waist Type | MID |
| Fit Type | regular |
| Pattern Type | Solid |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Brand Name | lioraitiin |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | baby |
| Season | Spring & Autumn |
| Item Type | full length |
| Gender | baby unisex |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
Instock
There are no reviews yet.