Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.024 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YQY023092703ZUOFILY |
| Gender | Unisex |
| Material | COTTON |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Style | Novelty |
| Age Range | 1-3Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Department Name | baby |
| Item Type | Bibs & Burp Cloths |
| Product name | Baby Bids |
| Material Composition | Cotton |
| Size | About 25*21cm |
| Pattern | Rainbow Star Flower Squirrel Bear |
| Applicable age | 0-2 years |
| Applicable gender | Boys and girls |
| Category | Saliva towel |
| Dropship | Wholesale |
| Usage1 | Keep baby clean |
Instock
There are no reviews yet.