Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.153 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 23 × 3 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | 82W1973 |
| Collar | O-Neck |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Pattern Type | Animal |
| Material | POLYESTER, Nylon, Viscose |
| Style | Active |
| Brand Name | DovFanny |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Gender | baby unisex |
| Item Type | Bodysuits |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Department Name | baby |
| Season | Spring & Autumn |
| Color | Aqua-blue |
| Feature | Soft breathable skin-friendly |
Instock
There are no reviews yet.