Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | HY01088 |
| Collar | O-Neck |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Pattern Type | Patchwork |
| Material | COTTON, SPANDEX |
| Style | fashion |
| Department Name | baby |
| Brand Name | HIBISCUSARA |
| Item Type | Bodysuits |
| Age Range | 0-6m, 7-12m |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer, Summer |
| Origin | Mainland China |
| Gender | baby unisex |
| Item Name | Cotton Baby Infant Summer Bodysuit Rompers Ribbed |
| Ages | 0-12M |
| Sleeve Style | Regular |
| Sizes | 3M, 6M, 9M, 12M |
| Features | Soft, Comfortable, High Quality |
Instock
There are no reviews yet.