Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Model Number | WZ02202 |
| Gender | Unisex, Boys and Girls |
| Material | COTTON |
| Pattern Type | Cartoon |
| Style | Novelty |
| Department Name | baby |
| Brand Name | HIBISCUSARA |
| Item Type | Bibs & Burp Cloths |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Item Name | Pure Cotton Baby Boy Gentleman Bibs With Bow Tie |
| Ages | 0-3 Yrs |
| Features | Cotton, Fashion Style |
| Patterns | Cartoon |
Instock
There are no reviews yet.