Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Collar | V-Neck |
| Pattern Type | Solid |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Material | COTTON |
| Style | fashion |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Age Range | 0-6m, 7-12m |
| Department Name | baby |
| Season | Spring & Autumn |
| Tops Type | TEES |
| Item Type | tops |
| Gender | Baby Boys |
Instock
There are no reviews yet.