Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 4 × 5 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Outerwear Type | coat |
| Model Number | Baby suit |
| Material Composition | cotton |
| Sleeve Style | regular |
| Closure Type | Single Breasted |
| Collar | Turn-down Collar |
| Pattern Type | |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Fabric Type | Worsted |
| Material | COTTON |
| Style | Casual |
| Brand Name | Kids Tales |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Guangdong |
| Season | Summer |
| Item Type | sets |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Gender | Baby Boys |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.