Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Feeding Bib |
| Gender | Unisex |
| Material | COTTON |
| Pattern Type | Floral |
| Style | fashion |
| Brand Name | THINKTHENDO |
| Age Range | 0-1Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Department Name | baby |
| Item Type | Bibs & Burp Cloths |
| Size | 21*25cm/8.27in*9.84in |
Instock
There are no reviews yet.