Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Gloves Size | 7*13CM, suit for 1-4 years old |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | QNRS06222080303, Baby Mittens |
| Material Composition | Wool, knitted |
| Gender | Unisex |
| Material | COTTON, Acrylic |
| Brand Name | ZUOFILY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Age Range | 13-24m, 25-36m |
| Department Name | baby |
| Kids Gloves | Winter Baby Gloves |
| Color | yellow pink gray blue |
| Quantity | 1 pair |
| Season | Winter |
| Toddler gloves | toddler Winter gloves |
| children's gloves | Girls mittens |
| mittens for children | baby mittens |
Instock
There are no reviews yet.