Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Collar | O-Neck |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | COTTON |
| Style | Active |
| Department Name | baby |
| Item Type | Bodysuits |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer |
| Origin | Mainland China |
| Gender | baby unisex |
| fit | baby girl clothes |
| fit1 | baby boy clothes |
| Dropship | Dropshipping |
| Wholesale | Wholesale Romper |
| Color | White |
Instock
There are no reviews yet.