Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 5 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Outerwear Type | vest |
| Model Number | baby knitted vest set |
| Material Composition | cotton |
| Sleeve Style | regular |
| Closure Type | Pullover |
| Collar | V-Neck |
| Pattern Type | Geometric |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Fabric Type | Worsted |
| Material | COTTON |
| Style | Casual |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Spring & Autumn |
| Item Type | sets |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Gender | baby unisex |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.