Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gloves Size | 12.5*9cm |
| Pattern Type | Geometric |
| Gender | Unisex |
| Material | COTTON |
| Department Name | baby |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Age Range | 4-6Y |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.