Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.097 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 19 × 2 cm |
| Pattern Type | Cartoon, Cartoon |
| Material | POLYESTER, ModaL, COTTON, ModaL |
| Style | Casual, Fashion |
| Age Range | 3-6Y, 12+, 7-12Y, Maternity, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12y, 12+y |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| CN | Fujian |
| Season | Summer, Summer |
| Gender | unisex, Unisex |
| Department Name | baby, Children |
| Tops Type | TEES, Tees |
| Item Type | tops, Tops |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Model Number | hAKUNA Hatata |
| Collar | O-Neck |
| Clothing Length | Regular |
| Sleeve Length(cm) | Short |
Instock
There are no reviews yet.