Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Model Number | XB18032001 |
| Gender | Unisex |
| Material | POLYESTER, COTTON |
| Pattern Type | Floral |
| Style | fashion |
| Department Name | baby |
| Item Type | Bibs & Burp Cloths |
| Age Range | 0-6m |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.