Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.077 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 15 × 8 cm |
| Style | fashion |
| Material | POLYESTER |
| Baby Age | 0-3 months |
| Gender | Unisex |
| Origin | Mainland China |
| CN | Sichuan |
| Age Range | 0-6m |
| Department Name | baby |
| Item Type | Receiving Blankets |
Instock
There are no reviews yet.