Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | cute, Fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | AAA |
| Age Range | 7-13Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Winter |
| Gender | unisex |
| Scarf Size | About 20*130 cm |
| Item | Baby Scarf |
| Packaging | 1PC*Scarf |
| Function | Decorate, Keep warm |
| Fashion scarf kids | Fit For 1-12 Years Old |
| Applicable Scene | Casual |
| Dropshipping | Accept |
Instock
There are no reviews yet.