Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 2 cm |
| Age Group | BABIES |
| is_customized | Yes |
| Season | FOUR SEASONS |
| Material Composition | Acrylic |
| Style | Novelty |
| Model Number | Newborn Photography Backdrop |
| Material | Acrylic |
| Pattern Type | Solid |
| Baby Age | 0-3 months |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | unelmista totta |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shandong |
| Age Range | 0-6m |
| Department Name | baby |
| Item Type | Receiving Blankets |
| Color | Various |
| Size | 150x100cm |
| Feature | Soft, Skin-friendly, Breathable. |
| Use | Baby Photo Prop, Swaddling, Photography Backdrop. |
Instock
There are no reviews yet.