Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.136 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13 × 7 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Material Composition | 95% Bamboo Fiber, 5% Elastane |
| Collar | O-Neck |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Material | Bamboo fiber |
| Brand Name | Catasy |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Gender | baby unisex |
| Item Type | rompers |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.