Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | HY02130 |
| Material Composition | Cotton, Spandex |
| Collar | O-Neck |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Closure Type | Pullover |
| Pattern Type | Solid |
| Material | COTTON, SPANDEX |
| Department Name | baby |
| Brand Name | HIBISCUSARA |
| Item Type | rompers |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer, Summer |
| Origin | Mainland China |
| Gender | baby unisex |
| Item Name | Newborn Baby Infant Summer Thin Rompers Playsuit |
| Ages | 0-2 Yrs |
| Sleeve Style | Regular |
| Sizes | 3M, 6M, 9M, 12M, 18M, 24M |
Instock
There are no reviews yet.