Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 18 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gloves Size | 20*8cm |
| Pattern Type | Animal |
| Model Number | YE070 |
| Gender | Unisex |
| Material | wool, Coral Fleece |
| Department Name | baby |
| Brand Name | Jamluky |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Age | Suit for 5-12 Years kids |
| Style | Cartoons |
| Season | Winter |
Instock
There are no reviews yet.