Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 5 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Collar | O-Neck |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | |
| Material | COTTON, SPANDEX |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Spring & Autumn |
| Gender | Baby Boys |
| Item Type | rompers |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.