Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.172 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 22 × 3 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | wca9010 |
| Material Composition | 95 |
| Collar | Turn-down Collar |
| Sleeve Length(cm) | Three Quarter |
| Closure Type | Single Breasted |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring & Autumn |
| Gender | Baby Boys |
| Item Type | rompers |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.