Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Collar | O-Neck |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Pattern Type | Letter |
| Material | COTTON |
| Style | fashion |
| Brand Name | Chanpoetry |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Color | White, Black, Pink, Gray |
| Season | Summer |
| Drop Shipping | Yes |
Instock
There are no reviews yet.