Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 20 × 15 cm |
| Gloves Size | newborn size |
| Pattern Type | Patchwork |
| Model Number | aifoto026 |
| Material Composition | leather |
| Gender | Unisex |
| Material | PVC |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Age Range | 0-6m |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.