Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Pattern Type | |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | baby |
| Brand Name | HappyFlute |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 7-12Y |
| Season | Summer |
| Origin | Mainland China |
| Gender | baby unisex |
| S | 7-10KG |
| M | 10-13KG |
| L | 13-16KG |
| XL | 16-20KG |
| 2XL | 20-24KG |
Instock
There are no reviews yet.