Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 2 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | ZP-01 |
| Material Composition | 100% cotton |
| Collar | O-Neck |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Material | COTTON |
| Brand Name | AGLDI |
| Age Range | 0-6m, 7-12m |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | FOUR SEASONS |
| Gender | baby unisex |
| Item Type | rompers |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.