Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 5 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | baby sweater jacket |
| Sleeve Style | regular |
| Decoration | Button |
| Closure Type | Single Breasted |
| Pattern Type | Solid |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Collar | O-Neck |
| Style | Casual |
| Material | COTTON |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Gender | baby unisex |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Department Name | baby |
| Season | Spring & Autumn |
Instock
There are no reviews yet.