Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.117 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | bibs |
| Gender | Unisex |
| Pattern Type | Floral |
| Style | fashion |
| Department Name | baby |
| Brand Name | MIHJUSFDH |
| Item Type | Bibs & Burp Cloths |
| Age Range | 1-3Y |
| CN | HUBEI |
| Origin | Mainland China |
| material | PU |
| age | 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Feature 1 | waterproof |
| Feature 2 | oil proof |
| Feature 3 | cute |
| Feature 4 | pu |
| Feature 5 | long sleeve |
Instock
There are no reviews yet.