Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | 65966 |
| Material Composition | 95% cotton |
| Style | Casual |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Waist Type | high |
| Fit Type | regular |
| Pattern Type | Solid |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Material | COTTON |
| Brand Name | MILANCEL |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Department Name | baby |
| Season | Spring & Autumn |
| Item Type | full length |
| Gender | baby unisex |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Color | 7 colors |
| Lable Size | 66;73;80;90 |
| Age | 6m;9m;12m;24m |
Instock
There are no reviews yet.