Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Model Number | FJ0 |
| Material Composition | Cotton Nylon |
| Pattern Type | Solid |
| Type | Elastic Hair Bands |
| Material | Nylon |
| Gender | Baby Girls |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.