Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.078 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 17 × 4 cm |
| Strap Type | Fitted |
| Pattern Type | |
| Baby Age | 0-3 months, 4-6 months |
| Gender | Unisex |
| Material | COTTON |
| Brand Name | kiddiezoom |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Age Range | 0-6m |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.