Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.057 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 17 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gloves Size | 20*8cm |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | YE071 |
| Gender | Unisex |
| Material | POLYESTER, Viscose |
| Brand Name | Jamluky |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 7-13Y |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Department Name | baby |
| Age | Suit for 5-10 Years kids |
| Style | Cartoons |
| Season | Winter |
| Height | 120-150cm |
Instock
There are no reviews yet.