Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 15 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gloves Size | 14.5cm |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | Unisex |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | baby |
| Brand Name | dawndesslo |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Age Range | 1-3Y |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.